Kontakt

Jako właściciel firmy wiesz, jak ważne jest dbanie o aktualność i rotację zasobów reklamowych. Ale jaki jest najlepszy sposób, aby to zrobić? Oto kilka wskazówek dotyczących rotacji zapasów, aby Twoi klienci zawsze mieli do wyboru najnowsze i najlepsze produkty.

  1. Śledź, co się sprzedaje

Pierwszym krokiem do rotacji zapasów jest śledzenie, co się sprzedaje, a co nie. W ten sposób będziesz wiedział, co uzupełnić, a co wycofać. Istnieje kilka różnych sposobów śledzenia sprzedaży, takich jak korzystanie z oprogramowania POS lub prowadzenie fizycznego dziennika.

  1. Grupuj podobne przedmioty razem

Gdy już wiesz, co się sprzedaje, możesz zacząć grupować podobne przedmioty. Ułatwi to śledzenie ekwipunku i zapewni, że potrzebne przedmioty są zawsze w magazynie.

  1. Użyj FIFO

Jeśli chodzi o rzeczywistą rotację zapasów, najlepiej zastosować metodę pierwsze weszło, pierwsze wyszło (FIFO). Oznacza to, że na półkach zawsze będziesz umieszczać najnowsze przedmioty, a starsze przesuniesz na tył. W ten sposób masz pewność, że Twoi klienci zawsze widzą najnowsze produkty.

  1. Miej oko na daty ważności

Jeśli sprzedajesz produkty łatwo psujące się, ważne jest, aby zwracać uwagę na daty ważności. Nie chcesz umieszczać na półkach przeterminowanych produktów, więc pamiętaj o ich rotacji, zanim osiągną datę ważności.

  1. Nie przesadzaj

Jednym z największych błędów popełnianych przez firmy jest przepełnianie zapasów. Może to prowadzić do wielu zmarnowanych produktów i może utrudnić śledzenie wszystkiego. Dlatego zamawiaj tylko taką ilość produktu, o której wiesz, że będziesz w stanie sprzedać.

Stosując się do tych wskazówek, możesz mieć pewność, że Twój ekwipunek jest zawsze świeży i rotowany. Dzięki temu Twoi klienci będą zadowoleni i będą wracać po więcej.

Android Aplikacje magazynowe Program magazynowy

softwarestudio-software-house-11.jpg

Podsumowanie Kontakt

Gospodarka paletami w wielu przedsiębiorstwach realizowana jest ze stratami wynikającymi z braku systemu obrotu paletami typu EURO, z którego ubywają dobre palety, a zastępowane są podróbkami nie spełniającymi standardowych wymagań.
palety magazynowanie

Program do ewidencji palet

Magazyny palet mogą być sterowane z głównego sterownika linii, pracować bezobsługowo w linii transportu i paletyzacji przy użyciu robotów lub być sterowane z pulpitu lokalnego przez operatora, służą do pobierania lub wydawania palet do kompletacji lub paletyzacji manualnej przy użyciu wózków widłowych, ręcznych paletowych.
Prosty program do ewidencji pustych palet

Obsługa magazynu z paletami

Prosta obsługa programu do rozliczania palet jest możliwa dzięki temu, że jest to aplikacja przeglądarkowa. Program dla rozliczania palet można więc uruchamiać na dowolnej przeglądarce zarówno w sieci lokalnej jak i przez Internet. Oprogramowanie Magazyn Palet umożliwia dopisanie kartotek palet, kontrahentów, przewoźników, platform i miejsc dostawy.
system ewidencji palet
system ewidencji palet

Aplikacja uzgadniania sald palet

Magazyn Palet umożliwia także dopisanie dokumentów przyjęcia oraz wydania z magazynu, a także rejestrację dokumentów przesunięć międzymagazynowych. System do ewidencji palet i rozliczania ilości z kontrahentami zainstalowane na serwerze Internetowym dostępne jest zarówno dla firmy prowadzącej ewidencje palet jak i dla wybranych kontrahentów. Dokumenty magazynowe związane z obrotem paletami obejmują przyjęcia, wydania, przesunięcia i likwidacje.

Palety program demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie www.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu PWS do magazynu palet odpowiada Twoim potrzebom?
Program do prowadzenia magazynu palet
SAdam

Program do prowadzenia magazynu palet

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się program do prowadzenia magazynu palet. Programy PWM mogą być drogie we wdrażaniu, ale mogą się opłacać pod względem zwiększonej wydajności i bezpieczeństwa. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem programu PWM w swoim magazynie, koniecznie przedyskutuj swoje możliwości z wykwalifikowanym konsultantem.

jak rozliczać palety
SAdam

Jak rozliczać palety?

Zadajesz sobie pytanie jak rozliczać palety w firmie? Jeśli prowadzisz firmę, która obejmuje wysyłkę produktów, wiesz, że jednym z najważniejszych czynników zapewniających płynność działania jest posiadanie dobrego systemu rozliczania sald palet z dostawcami.

SQL server
palety

Serwer raportów usługi Power BI

Zgodnie z raportem Business Intelligence (BI), serwer raportów usługi Power BI to lokalne rozwiązanie, które zapewnia serwer raportów dla magazynów palet. Ten serwer raportów może służyć do tworzenia raportów i zarządzania nimi, a także do przeglądania i interakcji z tymi raportami. Serwer raportów usługi Power BI jest dostępny do bezpłatnego pobrania z witryny internetowej usługi Power BI.