VMware

Poznaj VMware
firmy SoftwareStudio

Jeśli chodzi o przechowywanie, istnieje wiele opcji. Ale co, jeśli chcesz korzystać z VMware Cloud Director? Możesz być zaskoczony, wiedząc, że dla tej potężnej platformy w chmurze dostępnych jest kilka świetnych aplikacji do magazynowania palet.

Jedną z popularnych opcji jest Cloudian. To oprogramowanie oferuje wiele funkcji, w tym nieograniczoną skalowalność, zgodność z S3 i wiele innych. Ponadto bezproblemowo integruje się z VMware Cloud Director.

Inną opcją jest EMC Elastic Cloud Storage. To oprogramowanie jest przeznaczone do pracy z różnymi chmurami, w tym z VMware Cloud Director. Oferuje nieograniczoną skalowalność, trwałość i wydajność.

Jeśli szukasz opcji open source, rozważ Ceph. To oprogramowanie jest wysoce skalowalne i oferuje różnorodne funkcje, w tym obiektową pamięć masową, blokową pamięć masową i wiele innych. Ponadto ładnie integruje się z VMware Cloud Director.

Na koniec warto rozważyć NetApp StorageGRID. To oprogramowanie oferuje szereg funkcji, takich jak obsługa wielu dostawców usług w chmurze, usuwanie kodowania i inne. Dodatkowo integruje się z VMware Cloud Director.

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, istnieje aplikacja magazynu palet, która jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego więc nie spróbować VMware Cloud Director? Możesz być zaskoczony, jak bardzo to lubisz.

power BI
palety

Technologie informatyczne

Z punktu widzenia przedsiębiorstw jedną z najbardziej fascynujących obietnic ery informacji jest zapowiedź możliwości zapewniania pracownikom dostępu do informacji i narzędzi niezbędnych do ich wykorzystywania w dowolnym czasie i miejscu. Większość współczesnych ludzi biznesu używa

Instalacja IIS Windows Server
SAdam

Instalacja IIS 8.0 na Windows Server 2012

Do poniższego zadania należy mieć uprawnienia Administratora systemu. IIS to zbiór usług internetowych. W systemie pełni rolę serwera HTTP, FTP oraz SMTP. Domyślnie w lewej krawędzi paska zadań, znajduje się ikona Server Managera, oznaczona następująca

SAdam

Software-as-a-Service

Licencjonowanie oprogramowania na zasadzie SaaS (Software-as-a-Service) w chmurze, dzierżawa oprogramowania działającego OnLine na serwerach w chmurze prywatnej  Data Center Beyond Poznań. programu Magazyn WMS.net. W ramach licencji SaaS Magazyn WMS.net SoftwareStudio oferuje korzystanie z aplikacji

logowanie
SAdam

Logowanie

System uwierzytelnienia jest bardzo trudnym i skomplikowanym procesem, dlatego nasza firma wykorzystuje sprawdzone metody jakie oferuje środowisko VisualStudio oraz ASP.Net. Środowisko to oferuje trzy różne mechanizmy uwierzytelnienia: Standardowe uwierzytelnianie Windows z IIS Forms – oparte

Palety program demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie www.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu PWS do magazynu palet odpowiada Twoim potrzebom?