KARTY OCENY PALET

SoftwareStudio oferuje
KARTY OCENY PALET

Obsługa palet w magazynie wymaga prowadzenia karty oceny palet. W magazynie występują dwa rodzaje powierzchni magazynowych: składowanie luzem i składowanie kompletacyjne. Magazynowanie luzem dotyczy przedmiotów, do których nie ma częstego dostępu i które można przechowywać w ilościach hurtowych. Magazyn kompletacyjny przeznaczony jest dla przedmiotów, do których należy często sięgać i które muszą być przechowywane w mniejszych ilościach.

Wielkość przestrzeni magazynowej będzie zależeć od rodzaju przechowywanych produktów. Na przykład, jeśli przechowujesz duże przedmioty, będziesz potrzebować większej przestrzeni. Jeśli przechowujesz małe przedmioty, będziesz potrzebować mniejszej przestrzeni.

Układ przestrzeni magazynowej będzie również zależeć od rodzaju przechowywanych produktów. Na przykład, jeśli przechowujesz ciężkie przedmioty, będziesz potrzebować innego układu niż w przypadku przechowywania lekkich przedmiotów.

Przy projektowaniu przestrzeni do przechowywania należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Musisz wziąć pod uwagę rodzaj przechowywanych produktów, wielkość przestrzeni, układ przestrzeni oraz sprzęt potrzebny do przechowywania i pobierania produktów.

Projektując przestrzeń do przechowywania, należy również wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • Rodzaj przechowywanych produktów
  • Wielkość przestrzeni
  • Układ przestrzeni
  • Sprzęt potrzebny do przechowywania i pobierania produktów
  • Liczba przechowywanych produktów
  • Częstotliwość pobierania produktu
  • Rodzaj systemu wyszukiwania
Kontrola palet
palety

Dlaczego jeszcze nie widziałeś demo program dla ewidencji palet ?

Dlaczego jeszcze nie widziałeś demo program dla ewidencji palet ? Gospodarka paletami w wielu przedsiębiorstwach realizowana jest ze stratami wynikającymi z braku systemu obrotu paletami typu EURO, z którego ubywają dobre palety, a zastępowane są podróbkami nie spełniającymi standardowych wymagań.

news
palety

Najnowsze wpisy

Puste palety mogą być prawdziwym utrapieniem dla magazynów i firm logistycznych. Zajmują cenną przestrzeń, którą można by wykorzystać do inwentaryzacji, a jeśli nie są odpowiednio zarządzane, mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Ale przy odrobinie planowania możesz zmienić puste palety w aktywa zamiast w pasywa.

Palety program demo

Oferta oprogramowania magazynowego to nie tylko opis na stronie www.
Prezentacja multimedialna nie wystarcza?
W takim razie przekonaj się samodzielnie.
Czy nasze demo programu PWS do magazynu palet odpowiada Twoim potrzebom?