Demo programu do zarządzania paletami

Kwit paletowy Ewidencja palet program Oprogramowanie

Demo programu do zarządzania paletami

SoftwareStudio udostępnia demo programu do zarządzania paletami. To system, który wspomaga kontrolę liczby palet oraz zarządzanie ich położeniem na magazynie, jak również transportami. Zapoznanie się z wersją demo pozwoli na sprawdzenie podstawowych funkcjonalności systemu.

program magazyn palet
Demo programu do zarządzania paletami
program do ewidencji palet magazynowych

Palety.net to intuicyjny system, który można obsługiwać poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu dostęp do programu jest łatwy i umożliwia wymianę urządzenia w dowolnym momencie. Ponadto pozwala to na zarządzanie paletami z każdego miejsca.

Palety.net od SoftwareStudio

System zbudowany jest z niezwykle ważnych funkcjonalności. Główny panel dzieli się na sekcje: nowy, magazyn, kartoteki, informacje. Pierwsza z nich pozwala na utworzenie nowych zleceń. Mogą one dotyczyć przyjęcia, wydania oraz przemieszczenia palet. W tym module użytkownik dodaje także nowych dostawców, odbiorców, a także przewoźników. Sekcja magazyn zawiera już zatwierdzone dokumenty dotyczące przyjęć, wydań, a także przemieszczeń. Otwierając konkretne dokumenty można zapoznać się ze wszystkimi informacjami. Dotyczącymi zarówno statusu zlecenia, przewoźnika/odbiorcy, jak i miejsca dostawy oraz innych danych. W tej sekcji można również sprawdzać stany magazynowe.

Kartoteki i informacje

Kolejna sekcja, czyli „kartoteki”pozwala na zapoznanie się z lokalizacjami (miejscami składowania), miejscami dostaw, a także kartotekami:

  • palet
  • kontrahentów

Sekcja „informacje” pozwala na generowanie zestawień oraz raportów. Można w niej również sortować dokumenty według różnych danych, czyli: dostawców, przewoźników, a także kierowców.

Sprawdź demo programu do zarządzania paletami

Demo programu do zarządzania paletami
Palety – oprogramowanie magazynowe

Przejście do wersji demo programu Palety.net dostępne jest tutaj. Pod linkiem można przetestować program oraz jego funkcje. System może zostać dostosowany do konkretnych wymagań przedsiębiorstwa. Programiści SoftwareStudio wprowadzą wymagane zmiany, a także zaproponują praktyczne rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom firmy zainteresowanej oprogramowaniem Palety.net.

Serwer raportów usługi Power BI

Począwszy od wersji 2002, należy zintegrować Serwer raportów usługi Power BI z Configuration Manager raportowaniem. Ta integracja zapewnia nowoczesne wizualizacje i lepszą wydajność. Dodaje obsługę ko…

Kwit paletowy
Mamy demo programu do palet. Czy widziałeś już demo kwit paletowy ?

Dokument potwierdzający przyjęcie palet EUR od dostawcy, potrzebny do odbioru palet EUR na określonych przez jego wystawcę zasadach. Wzór dokumentu stanowiący potwierdzenie wydania/przyjęcia palet jes…

Przyjmowanie palet przez magazyniera
Czy chcesz poznać przyjmowanie palet przez magazyniera ?

Magazyny palet mogą być sterowane z głównego sterownika linii, pracować bezobsługowo w linii transportu i paletyzacji przy użyciu robotów lub być sterowane z pulpitu lokalnego przez operatora.